Вівторок, 16.10.2018, 06:19
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайта
Категории раздела
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 7
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Головна » Статті » Мои статьи

Що таке зниження витрат та чому воно важливе для малого бізнесу?

Метою будь-якого бізнесу є отримання його власником прибутку. А прибуток формується з різниці між доходами та витратами. У цьому плані великі корпорації не різняться від малих підприємств та підприємців – фізичних осіб. Слід зазначити, що в цьому посібнику ми не розглядаємо «прибуток» і «дохід» як податкові категорії. З погляду податкового підходу прибуток – це різниця між валовими доходами та валовими витратами суб'єкта господарювання. Однак при цьому не враховуються непрямі податки – ПДВ та акциз.

Спрощена система оподаткування, що досить широко застосовується в Україні, взагалі розглядає «виручку» та «дохід» як тотожні поняття. Виходячи з таких міркувань, в цьому посібнику ми розуміємо «прибуток» як різницю між доходами бізнесу загалом – виручкою від продажу товарів, робіт і послуг та всіма здійсненими витратами – оплатою постачальників та орендарів, найманих працівників, сплатою податків тощо.

Стосовно малого бізнесу прибуток – це швидше додатний потік грошових коштів, аніж суто податкова категорія. Отже, для максимізації прибутку слід або збільшувати доходи, або зменшувати витрати, або робити те й інше одночасно. Якби для збільшення доходів досить було самого лише бажання власника бізнесу, цей посібник був би просто не потрібен.

Збільшення доходів можна досягти у різні способи. Як правило, малий бізнес може збільшити свої доходи за рахунок простого розширення. Цей метод називається «екстенсивним». Він базується на елементарному міркуванні: чим більше на "вході", тим більше на "виході".

Категорія: Мои статьи | Додав: Aliiix (18.09.2013)
Переглядів: 674 | Теги: бізнес, зниження витрат, прибуток, дохід. виручку | Рейтинг: 0.0/0